Příspěvky

Víkendovka Sedmihorky

Sraz: pátek 17.6. - vlakové nádraží Rychnov u Jablonce nad Nisou v 16:10 (odjezd vlaku je v 16:21)

Návrat: neděle 19. 6. - vlakové nádraží Rychnov u Jablonce nad Nisou v 15:36

S sebou: 400 Kč (jízdné + poplatek v kempu), kapesné na nákup něčeho dobrého ve stánku, stan (dle domluvy ti co ho mají vzít), spacák, karimatku, ešus, lžíce, vařič (ti co mají), hrníček, láhev na pití, somračka (či malý batůžek) na výlet, oblečení dle počasí, triko přírodní barvy (ti co mají - skautské triko), skautský šátek (ti co mají), nůž, pláštěnku, jídlo.

Jídlo: společně budeme dělat sobotní večeři (hustou polévku v kotlíku), jinak vše ostatní jídlo ať si vezmou děti sami (budeme rozdělávat oheň, tak na pátek klidně něco na opékání; děti si mohou něco uvařit i sami - na ohni, na vařiči, tak ať si vezmou např. instantní polévky, instantní těstoviny, čaj, atd….)

pá - večeře - něco na opékání

so - snídaně - něco sladkého, uvaří si čaj

něco na svačinu

něco na výlet (na výletě se vařit nebude)

večeře - zajištěna společná

ne - snídaně - uvaří si čaj + něco (opět třeba sladké)

něco na svačinu

oběd - budou si dělat děti sami (třeba instantní polévka, instantní těstoviny apod.)

Výprava na Smrk

V sobotu 21.5. bude výprava na Smrk

SRAZ: na hlavním vlakovém nádraží v Jablonci v 7:45

S SEBOU: svačinu na celý den, buřty na opékání, 100kč na vlak

NÁVRAT: 17:55 na vlakovém nádraží

Výprava na horu Tábor

SRAZ: v sobotu 23.4 na vlakové nádraží v Rychnově 8:10 (odjezd v 8:20)

S SEBOU: Svačina (budou se opékat buřty), Skautské výbava, 100Kč na cestu

NÁVRAT: Dle domluvy buď na autobusové nádraží v Jablonci v 17:13 nebo na vlakovém nádraží v Rychnově v 17:02

Jarní manévry 2022

Potvrzení účasti či neúčasti do 13. 3. na m.kuc@centrum.cz

SRAZ: v pátek v 17:00 na návsi v Petrovicích

S SEBOU: spacákpřezůvky, skautský kroj (kdo ho od nás dostal), brašna/menší batoh, láhev na vodu, oblečení dle počasí, skautskou výzbroj (tužka, zápisník, blok, KPZ, uzlovačka, stezka, lékárnička), hygienické potřeby a páteční večeři400Kč (Ubytování + stravování So-Ne)

NÁVRAT: neděle 15:00 na návsi v Petrovicích

Víkendovka v Zeleném údolí

Sraz: v pátek 28. 1. 2022 v 17:00 v Zeleném údolí

Konec: v neděli 30. 1. 2022 v 15:00 v Zeleném údolí

S sebou: teplé oblečení na ven, přezůvkykarimatkuspacák, náhradní oblečení, ešus na vaření, lžícihrníček, jídlo viz níže, láhev na pití, 100 Kč, výbavu co nosí na schůzku.

Jídlo: zajištěna bude pouze sobotní večeře a nedělní snídaně + obecně pití, ostatní jídlo si donesou děti svoje tzn. něco na páteční večeři, na sobotní snídanisobotní oběd – něco na opékání na oheň a nedělní oběd si uvaří jako správní skauti sami – na vařiči (např. polévka s pečivem, instantní těstoviny s nějakou omáčkou atd. …). Kdo má vařič, ať si vezme, jinak na půjčení když tak bude.

Vánoční výprava

SRAZ: V sobotu 18.12 v 9:00 na náměstí Boženy Němcové

S SEBOU: universální dárek (do 100kč nebo vyrobený), pití, jídlo(buřty, marshmallow, atd.), jídlo pro zvířata(kaštany, mrkve, atd., nenosit tvrdý chléb)

výprava do Českého ráje

SRAZ: Rychnov nádraží 8:40

S SEBOU: svačina, buřt

Celý příspěvek | Rubrika: 2021/2022 | Komentářů: 1

víkendovka v Bělé p. B.

Víkendovka tedy bude od pátku 19. 11. do neděle 21. 11.

SRAZ: v pátek v Zeleném údolí v 16:30. Do Bělé se děti přepraví auty vedoucích.

NÁVRAT: v neděli v 15:30 opět v Zeleném údolí.

S SEBOU: spacák, polštářek, jídlo na pátek, buřta na opečení, skautský kroj (kdo má), láhev na pití, batůžek na výlet, pláštěnku, ...

V sobotu bude celodenní výlet, tak ať děti mají teplé oblečení.

CENA: 550 Kč

Ohledně testů (týká se neočkovaných):

Děti do 12 let nepotřebují nic. Ostatní se musí v pátek prokázat testem (chce to po nás paní, co nás bude ubytovávat).

Tedy těm, co je od 12 do 18 let, tak je ideální, aby si v pátek nechali udělat antigenní test, který mají zdarma a donesli potvrzení (v Jablonci to dělají na Horním náměstí v buňce vedle umělecké školy, jsou tam od 7 do 19).

Výprava k tlusté jedli

SRAZ: v sobotu16.10 buď v autobuse 101, který jede do Janova z autobusového nádraží v 8:45 (budeme přistupovat různě, jak kdo bydlí a jede se do Janova - zast. samoobsluha)

nebo přímo v Janově (samoobsluha) v 9:07

S SEBOU: svačinapitípláštěnka, suroviny na výrobu špízů (cibule, buřt, paprika, slanina), 1 BRAMBORA + další obvyklou skautskou výbavu (nůž, kpz, ...), oblečení dle počasí