Víkendovka Sedmihorky

Sraz: pátek 17.6. - vlakové nádraží Rychnov u Jablonce nad Nisou v 16:10 (odjezd vlaku je v 16:21)

Návrat: neděle 19. 6. - vlakové nádraží Rychnov u Jablonce nad Nisou v 15:36

S sebou: 400 Kč (jízdné + poplatek v kempu), kapesné na nákup něčeho dobrého ve stánku, stan (dle domluvy ti co ho mají vzít), spacák, karimatku, ešus, lžíce, vařič (ti co mají), hrníček, láhev na pití, somračka (či malý batůžek) na výlet, oblečení dle počasí, triko přírodní barvy (ti co mají - skautské triko), skautský šátek (ti co mají), nůž, pláštěnku, jídlo.

Jídlo: společně budeme dělat sobotní večeři (hustou polévku v kotlíku), jinak vše ostatní jídlo ať si vezmou děti sami (budeme rozdělávat oheň, tak na pátek klidně něco na opékání; děti si mohou něco uvařit i sami - na ohni, na vařiči, tak ať si vezmou např. instantní polévky, instantní těstoviny, čaj, atd….)

pá - večeře - něco na opékání

so - snídaně - něco sladkého, uvaří si čaj

něco na svačinu

něco na výlet (na výletě se vařit nebude)

večeře - zajištěna společná

ne - snídaně - uvaří si čaj + něco (opět třeba sladké)

něco na svačinu

oběd - budou si dělat děti sami (třeba instantní polévka, instantní těstoviny apod.)